ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 1. İş bu sözleşme Enes Su Arıtma Sistemleri ile Üye arasında, www.enessu.com internet sitesinin kullanım şartlarını düzenlemek amacıyla akdedilmiştir.
 2. Enes Su Arıtma Sistemleri, üyelerinin kişisel bilgilerini kanun, mahkeme kararları veya idari makamların talepleri üzerine gereği halinde ilgili resmi merciler ile paylaşma hakkına sahiptir.
 3. Enes Su arıtma sistemleri sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir .
 4.  www.enessu.com   üyeliği kişiseldir ve başkasına devredilemez.
 5. Şifre sadece kullanıcı tarafından belirlenir. Şifrenin korunması kullanıcının sorumluluğundadır.Enes Su Arıtma Sistemleri şifre kullanımından doğacak problemlerden, maddi manevi zararlardan kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcılar diledikleri zaman şifrelerini "Üyelik" bölümü altında yer alan "Şifre Yenileme" bölümünden değiştirebilir. Üye "kullanıcı" adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisi sorumludur.
 6. Kullanıcıların üyeliğini tamamlaması ve siteden tam anlamı ile yararlanabilmesi için Adı- Soyadı; adresi, e-posta adresi; cep telefonu, şifre ve cinsiyet bilgisini girmesi gerekmektedir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanmaktadır.
 7. Üye, www.enessu.com'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Enes Su Arıtma Sistemleri'nin tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.
 8. Üye, tüm hakları Enes Su Arıtma Sistemeleri'ne ait olan ve www.enessu.com   üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
 9. Enes Su Arıtma sistemeleri herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını güncellemeler veya teknik gereksinimler sonucunda geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Enes Su Arıtma Sistemleri'nin üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
 10. Üye, iş bu sözleşmeyi daha sonra hiçbir itiraza mahal vermeyecek şekilde okuduğunu ve içeriğini kabul ettiğini beyan eder.
 11. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK vesair) uygulanacaktır.
 12. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul  Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
 13. Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan "kabul ediyorum" butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.